Про нас

Декларація Земляцтва «Хмельниччина»

Прагніть досконалості в усьому, що ви робите.

Беріть найкраще з того, що існує і зробіть краще.

Якщо кращого не існує – створіть його.

Фредерік Генрі Райс

 

Земляцтво „Хмельниччина” (Земляцтво) є громадською, неприбутковою організацією, що об’єднує вихідців з Хмельницької області, які проживають за її межами.

Метою створення і діяльності Земляцтва є підтримка і поширення ініціатив своїх членів, підвищення їхньої ділової та соціальної активності, сприяння і створення умов для творчої та професійної реалізації ними своїх можливостей.

Інформаційна, консультативна і освітня діяльність Земляцтва передбачає організацію зустрічей з відомими діячами культури, підприємцями, фахівцями, представниками інститутів влади, обговорення окремих проектів, “мозкові штурми” та дискусії, обмін досвідом, поширення новітніх досягнень маркетингу, менеджменту, психологічних методик і технік, підтримку сприятливого комунікативного середовища в Земляцтві для формування світогляду і професіоналізму його членів.

Співпраця Земляцтва з громадськими, державними, комерційними, політичними установами, клубний протекціонізм створюють широкі можливості для особистих ділових контактів, сприяють самореалізації та діловому успіху членів Земляцтва.

В свою чергу, діловий успіх членів Земляцтва є не лише метою його діяльності, але й засобом власного розвитку задля зростання його суспільної ролі, а відтак – поглиблення його впливу на розвиток суспільства, поширення своїх кращих традицій, утвердження чесної конкуренції, зміцнення законності, зниження суспільної напруженості, досягнення стабільності і процвітання українського суспільства загалом та своєї малої батьківщини – Хмельницької області – зокрема.

КЕРІВНИЦТВО

Голова Земляцтва – Каплун  Михайло Степанович

 

 

 

 

 

 

Заступник Голови – Колесник Микола Петрович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виконавчий директор – Сорока Сергій Олександрович