ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ

Шановні земляки,

28 червня ц. р. чисельний колектив нашої громадської організації «Хмельниччина», разом з усім українським народом, відзначив День Конституції України.
Як відомо, прийнята вона була Верховною Радою України 24 роки тому, що стало, чи не найвизначнішою подією у житті незалежної демократичної України. Адже у Конституції вперше системно і повно були закріплені усі основні риси-принципи правового становища громадянина, його права і свободи, розвитку усіх сфер суспільного життя, організації діяльності державних органів, громадських організацій тощо.
20 років тому, на закладених Конституцією принципах, була створена і працює наша громадська організація «Хмельниччина», яка забезпечує всебічну підтримку дружніх стосунків, взаємодопомогу та співпрацю між земляками, розвиває різноманітні зв’язки з нашим рідним подільським краєм, де ми народилися, навчалися, робили перші кроки до майбутньої кар’єри у столиці України.
Важко переоцінити роль Основного Закону для подальшого розвитку державного управління, економіки, науки, техніки, транспорту, освіти, медицини, мистецтва, культури та усіх інших сфер суспільного життя, у яких успішно працюють (або працювали) члени нашої громадської організації.
З огляду на це, хочу побажати усім землякам-хмельничанам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і нових успіхів у праці, що стане реальним вкладом кожного з вас у перетворення Конституції України в життя, приведення її у дію. А це стане запорукою більш швидкого подолання нинішніх труднощів у розвитку нашої країни, забезпечення її стабільного економічного зростання та зміцнення авторитету на міжнародній арені.

З найкращими побажаннями,

М. С. Каплун,
Голова правління,
м. Київ

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *