З Днем Незалежності України!

 

 

Вельмишановні земляки-хмельничани,

Щиро і сердечно вітаю усіх вас з головним державним святом – Днем Незалежності України!
Україна пройшла довгий і тернистий шлях до цього вікопомного дня. Його наближали десятки мільйонів українців багатьох поколінь своєю боротьбою, працею, талантом, розумом і самим життям. Серед них ми особливо відзначаємо Богдана Хмельницького, видатного українського військового, політичного та державного діяча, першого гетьмана Війська Запорозького, творця Української козацької державності.
Для нас, хмельничан, є дуже важливим, надихаючим стимулом те, що саме наша область, де ми народилися, виросли і зробили перші кроки до майбутньої кар’єри у Києві, була названа у 1954 р. на честь Великого Гетьмана.
День 24 серпня 1991 р. став переломним в історії нашого народу, пам’ятною датою, з якої розпочала свій поступ у майбутнє суверенна Україна. Двадцять дев’ять років, які минули з того дня, були для її громадян багатими на події. Одні з них були щасливими і радісними, інші вимагали терпіння та мужності. Особливо серйозними випробуваннями для України стали останні 6 років, коли кращі сини і доньки українського народу стали на її захист і понад 13 тис. осіб з них (в т. ч. 4100 чол. військовослужбовців) віддали своє життя за волю та незалежність рідної Батьківщини. Серед тих, хто загинув за Україну, – і понад 150 вихідців з нашої Хмельниччини.
.Тож поняття незалежності України набуло для нас особливого змісту, а дух патріотизму об’єднав людей різних поколінь і національностей в єдину політичну націю, якій під силу здійснити усі плани та сподівання, щоб над нашою державою знову засяло сонце миру, а в житті кожного побільшало радості.
Бажаю усім землякам-хмельничанам незламної віри у щасливу долю України, здоров’я вам,. успіхів та благополуччя!

З найкращими поздоровленнями,

М. С. КАПЛУН,
Голова правління ГО «Хмельниччина»,
м. Київ

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *